Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Biz Kimiz

Biz Kimiz - Logo-Tasarim.com.tr

Logo-Tasarim.com.tr

Logo-tasarim.com.tr ailesi olarak 2012 yılında hizmete başladık. Türkiye’de logo tasarım alanında rehber site ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulduk.

 Kişi, kurum ve kuruluşların logo tasarımlarından daha fazla yararlanmasını sağlamaya yönelik çözümler geliştirerek maksimum fayda yaratmayı ilke edindik.

Ülkemizde hizmet veren bütün logo tasarım firmalarını, şirketlerini bir sitede toplayarak, özel makaleler, kampanyalar, fırsatlar, firmalar, logolar ve logo tasarımıyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi tek bir sitede bulmanızı sağlamayı amaç edindik.

Bizler işimizi “zaman” kavramını en doğru şekilde kullanıp, sektörün ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz ve sunduğumuz hizmetle logo tasarımla ilgili bilgiler almak isteyen okuyucularımıza kısa vadede değil, her zaman yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz.

 Sizin öneri ve taleplerinizi sürekli değerlendiriyor ve dikkate alıyoruz. İşimizi yettiği kadar değil, elimizden geldiği kadar yapıyoruz.

Biz aslında bitmeyen ve sürekli gelişen bir projenin kendisiyiz.

 
Üye Girişi
Kayıt olun Logo Tasarım Firmaları Rehber sitemizden haberdar olmak için üye olun.
23 Mart 2018 - 22:10
ucuz web sitesi
Seo
Seo Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular
Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo yaptırmaya karar verdiyseniz ilk olarak logonuzu yaptırmak için uygun...
Kaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriKaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriBir logo tasarımcısı ya da logo tasarım firması seçerken bu özelliklere sahip...
Logo tasarımında yapılan 10 yanlışLogo tasarımında yapılan 10 yanlışİnternetin gücü ve modern hayatın hızıyla birlikte, firmalar için bir mesajla net...
Neden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarNeden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarBaşarısız bir logoya sahip şirket, kalitesiz bir firma imajına...
Webhome
Son Yorumlar
  • Arzu Devrimci
    Merhabalar. Ben Arzu Devrimci. Ankara’da özel bir yiyecek firmasının sahibiyim. Şirke... Devamı
  • Sabri Tükenmez
    İzmir’de bir ithalat şirketinin başında bulunmaktayım. Logomuzun çağa ayak uydurması ... Devamı
Anket
Logo tasarımı firması seçerken nelere dikkat edersiniz?
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 20 konuk çevrimiçi
reklam-ver

Logo nedir?
Logo nedir?
Logo, kurum ve kuruluşların kendilerini sadece bir isimle değil, bunun yanında akılda kalıcı grafikler ile tanıttığı reklam aracıdır.
Amblem nedir?
Amblem nedir?
Ürün ya da hizmet üreten kuruluşlara kimlik kazandıran, sözcük özelliği göstermeyen; soyut ya da nesnel görüntülerle ya da harflerle oluşturulan simgelerdir.
Broşür Nedir?
Broşür Nedir?
Firmanızı veya firmanıza ait bir ürünü tanıtan, bilgi veren, kampanya, promosyon vb. yenilikleri duyuran, görsel özelliği olup, pratik oluşu nedeniyle de en çok tercih edilen matbaa ürünlerinden biridir.
Katalog nedir?
Katalog nedir?
Bir firma ya da şirketin ürünlerini tanıtması için kullanılan, belirli bir sıra halinde ve liste şeklinde hazırlanan, her türlü konuda hazırlanmalarının yanı sıra genelde ticari amaçlı kullanılan reklam araçlarıdır.
Logo tasarım nedir?
Logo tasarım nedir?
Bir kurum veya kuruluşun kendine seçtiği, bazı ticaret eşyası üzerine konulan, o eşyayı üreten veya satanı tanıtan resim, harf vb. özel işaret, logo.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Logo Tasarımı © 2012-2015
Türkiye'nin En İyi Logo Tasarım Firmaları