Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Diğer Tasarım Hizmetleri

Web TasarımıŞirketlerin kurumsallık kazanmasında logo tasarım oldukça önemli bir yere sahipken web, broşür, katalog ve kurumsal kimlik tasarımı ve CEO hizmetleri de oldukça önemli bir yere sahiptir. Aşağıda bu hizmetlerin her birinin özelliklerini ve uygulama şekillerini inceleyebilirsiniz.

Web Tasarımı
İnternet sitelerinin yapımında kullanılan çok geniş bir kavramı kapsamaktadır. Ulusal çapta geçerliliğe sahip internet ağı ve teknoloji ile birlikte görsel olarak kullanıcı ile etkileşime geçmek ve bilgi vermek amaçlı oluşumlardır.

Web Tasarımı Nedir?
Web sitelerinin planlanması ve tasarlanması olarak ifade edilir. Müşterinin belirlediği tanıtım yöntemine göre şekillendirilir. Web sitesinin görüntülenen grafik ara yüzünün, menü ve erişim yapısının kullanımı rahat, bilgiye basit yoldan erişilebilen, işlevsel ve pratik bir yapıda oluşturulmasıdır.

Web sitesi yapmak için ayrıca;

 • Tanıtım kabiliyeti
 • İletişim bilgisi
 • Yaratıcılık
 • Mizanpaj
 • Renk bilgisi özelliklerinin olması gerekmektedir.

Site kurmak; denge, fon, şekil, renk, ritim gibi yapıları harmanlayarak görsel iletim oluşturmaktır. Bu işi icra eden firmaların amacı, şirketlerin istekleri doğrultusunda yukarıda belirtilen kurallar doğrultusunda hizmet vermektir.

Web Tasarım ve SEO
seoSEO hizmeti, sitelerin güncellenerek arama motorları kriterleri çerçevesinde web sitesini uygun hale getirmektir. Web tasarımla hazırlanan sayfalarınızın arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlamak için özgün içeriklerle hazırlanır.

Pazarlama ve reklam alanının büyük bölümü internet aracılığı ile gerçekleştirilir. Müşteriler, firmalarla anlaşmadan önce siteleri inceleyerek kurumla ilgili fikir sahibi olurlar. Bu sebeple oluşturulan sitenin ilgi çekici ve kolay kullanılabilir yapıda olması gerekmektedir.

Tasarım firmaları ayrıca size arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmanızı sağlayacak içerikler, kurumun kalitesini ortaya çıkaracak tasarımlar ve konular, dikkat çekici ve göz alıcı sloganlar, teknik destek ve daha birçok konuda hizmet veriyor.

Siz de internet dünyasında yer edinmek ve sektörde kalıcı olmak istiyorsanız siz de bu hizmetlerden yararlanmalısınız.

Broşür 
Kurumları ya da onlara ait herhangi bir ürünü tanıtan, kampanya ve promosyon duyuruları için basılan görsel yapılara verilen addır. Broşürde,  fotoğraf, grafik, şema vb. görseller ile sloganlar, iletişim bilgileri ve tarihler yer almalıdır. Kolay okunabilir ve anlaşılabilir olması için uzun metinlere yer verilmez. En önemli reklam araçlarından bir tanesi olan broşür tasarımları yaratıcı ve alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. A3, A4, A5 gibi farklı seçenekleri olmasından dolayı farklı amaçlar için kullanılabilir. İyi bir tasarım ve içerik ile müşterilerin dikkatini üzerinize toplamak istiyorsanız deneyimli ve başarılı firmalarla çalışmak ve kaliteli malzemeler kullanmak gerekmektedir.

Broşür Tasarım Yaptırmanın Avantajları
Broşür kamunun içerisindeki her yaş, sınıf ve cinsiyetten kişiye kolayca ulaşabildiği için oldukça önemli bir yere sahiptir.

 • Reklam ve pazarlamada lider olmak
 • Firmanın temsilini sağlamak
 • Kurumsal kimliğe destek sağlamak
 • Şirketinize profesyonellik kazandırmak isteyen herkes broşür tasarımı yaptırmalıdır.

Katalog
Firmaların ya da kurumların ürün veya hizmetlerini tanıttığı kitapçıklara katalog denmektedir. Görsel içerikler ve sunumlar ile desteklenir.

kurumsal-kimlikKendi içerisinde alfabetik, sistematik ve firma katalogları olarak üç farklı kısma ayrılmaktadır.

Şirketlerin en önemli tanıtım araçları arasında yer alır ve pazarlamaya destek olması açısından önemlidir. Kataloglar; hizmete uyumluluk göstermeli, kapsamlı olmalı ve modern baskı teknikleri kullanılarak oluşturulmalıdır.

Göz alıcı farklı tasarımlarla müşterileri etkilemek ve müşterilerinizin şirketiniz hakkında iyi fikirler edinmesini sağlamak istiyorsanız kaliteli bir firmayla çalışmalısınız.

Kurumsal kimlik
Bir firmanın temsil edilme biçimlerinin tümüne kurumsal kimlik denir. Kurumun sektörel varlığını oluşturmak, güçlendirmek ve rakiplerinden ayrılmasını sağlamak için en önemli unsur ve tanıtım aracıdır.

Şirketlerin kendilerine has unsurlarını bütünleyip, kamusal alanda görünüm sağlamaya odaklanılır. Farklılık yaratmak ve sektörde yer edinmek için oluşturulması gereken bir sistemdir. Bu sistemin içine; çalışma şekliniz, firma prensipleriniz, hizmet türleriniz, hizmeti sağlayış biçiminiz ve bunun gibi daha pek çok şey girer.

Kurumsal bir şirketin ihtiyacı olan basılı ve dijital tüm ürünler, fatura, irsaliyeli fatura, kartvizit, antetli kağıt ve internet ve internet ortamında görüntülenecek ürünler tasarım firmaları tarafından oluşturulur. Listemizdeki kurumlar ile iletişime geçerek ekonomik ve tatmin edici çözümler bulabilirsiniz.

 
Üye Girişi
Kayıt olun Logo Tasarım Firmaları Rehber sitemizden haberdar olmak için üye olun.
23 Mart 2018 - 22:09
ucuz web sitesi
Seo
Seo Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular
Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo yaptırmaya karar verdiyseniz ilk olarak logonuzu yaptırmak için uygun...
Kaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriKaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriBir logo tasarımcısı ya da logo tasarım firması seçerken bu özelliklere sahip...
Logo tasarımında yapılan 10 yanlışLogo tasarımında yapılan 10 yanlışİnternetin gücü ve modern hayatın hızıyla birlikte, firmalar için bir mesajla net...
Neden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarNeden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarBaşarısız bir logoya sahip şirket, kalitesiz bir firma imajına...
Webhome
Son Yorumlar
 • Arzu Devrimci
  Merhabalar. Ben Arzu Devrimci. Ankara’da özel bir yiyecek firmasının sahibiyim. Şirke... Devamı
 • Sabri Tükenmez
  İzmir’de bir ithalat şirketinin başında bulunmaktayım. Logomuzun çağa ayak uydurması ... Devamı
Anket
Logo tasarımı firması seçerken nelere dikkat edersiniz?
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 17 konuk çevrimiçi
reklam-ver

Logo nedir?
Logo nedir?
Logo, kurum ve kuruluşların kendilerini sadece bir isimle değil, bunun yanında akılda kalıcı grafikler ile tanıttığı reklam aracıdır.
Amblem nedir?
Amblem nedir?
Ürün ya da hizmet üreten kuruluşlara kimlik kazandıran, sözcük özelliği göstermeyen; soyut ya da nesnel görüntülerle ya da harflerle oluşturulan simgelerdir.
Broşür Nedir?
Broşür Nedir?
Firmanızı veya firmanıza ait bir ürünü tanıtan, bilgi veren, kampanya, promosyon vb. yenilikleri duyuran, görsel özelliği olup, pratik oluşu nedeniyle de en çok tercih edilen matbaa ürünlerinden biridir.
Katalog nedir?
Katalog nedir?
Bir firma ya da şirketin ürünlerini tanıtması için kullanılan, belirli bir sıra halinde ve liste şeklinde hazırlanan, her türlü konuda hazırlanmalarının yanı sıra genelde ticari amaçlı kullanılan reklam araçlarıdır.
Logo tasarım nedir?
Logo tasarım nedir?
Bir kurum veya kuruluşun kendine seçtiği, bazı ticaret eşyası üzerine konulan, o eşyayı üreten veya satanı tanıtan resim, harf vb. özel işaret, logo.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Logo Tasarımı © 2012-2015
Türkiye'nin En İyi Logo Tasarım Firmaları