Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Tasarım Süreci Nasıl İşliyor?

Başarılı bir logo tasarım sürecinin nasıl işlediğini; zaman, konular, dizayn aşamalarının gelişim evrelerini inceleyebilirsiniz.

  Logo tasarım süreci nasıl işliyor?
 • Logo yaptırmaya karar verdikten sonra firma araştırması yapmalısınız.
 • Araştırmanızı sayısız bilgi sunan arama motorlarından yapabileceğiniz gibi sitemiz içindeki ilgili linkleri tıklayarak ya da tavsiye ettiğimiz firmaların kampanyalarına ve fırsatlarına göz atabilirsiniz.
 • Firmalar arasından eleme yaparak güvenilirliğine inandığınız 10 firmayla telefon yoluyla ya da online olarak teklif isteme formlarını doldurarak iletişime geçiniz.
 • İki gün içerisinde çalışmak istediğiniz firma sizinle iletişime geçecektir.
 • Birebir ya da yazılı olarak firmanızın hizmet verdiği sektörle ilgili hedefleri anlatılarak tasarımcının fikir sahibi olması sağlanır.
 • İstekleriniz doğrultusunda fiyat teklifi verilir.
 • Sürece temel konularda fikir alışverişi yapıldıktan sonra başlanır.
 • 3 gün içerisinde örnek çalışmalar sizlere sunularak beğenileriniz tespit edilir.
 • Siz tasarımları değerlendirir ve firmayı yönlendirirsiniz. Bir tasarımın fontunu, bir tasarımın rengini başka bir tasarımın yerleşimini beğenmiş olabilirsiniz. Bunları birleştirilmesini ya da kombine edilmesini isteyebilirsiniz. Ayrıca tasarıma ilave edilecek fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
 • Talimatlarınızı aldıktan sonra gerekli düzenlemeler yapılır ve size gösterilir. Bunun için uzun ziyaret süreleri ayırmanıza gerek olmaz. Çalışmalarımızı internet ortamında gönderilir ve işinize ara vermeden kontrollerinizi yapıp geri dönebilirsiniz.
 • Logonuz tamamen içinize sinene kadar sınırsız revizyon hakkınız vardır.
 • Süreç tamamlandığında logo dosyaları size ulaştırılır.
 • Ajanslar ve logo tasarım firmaları genellikle diğer tasarım ve baskı hizmetlerini de sunarlar. Bu aşamadan sonra diğer ihtiyaçlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
 
Üye Girişi
Kayıt olun Logo Tasarım Firmaları Rehber sitemizden haberdar olmak için üye olun.
23 Mart 2018 - 22:11
ucuz web sitesi
Seo
Seo Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular
Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo yaptırmaya karar verdiyseniz ilk olarak logonuzu yaptırmak için uygun...
Kaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriKaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriBir logo tasarımcısı ya da logo tasarım firması seçerken bu özelliklere sahip...
Logo tasarımında yapılan 10 yanlışLogo tasarımında yapılan 10 yanlışİnternetin gücü ve modern hayatın hızıyla birlikte, firmalar için bir mesajla net...
Neden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarNeden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarBaşarısız bir logoya sahip şirket, kalitesiz bir firma imajına...
Webhome
Son Yorumlar
 • Arzu Devrimci
  Merhabalar. Ben Arzu Devrimci. Ankara’da özel bir yiyecek firmasının sahibiyim. Şirke... Devamı
 • Sabri Tükenmez
  İzmir’de bir ithalat şirketinin başında bulunmaktayım. Logomuzun çağa ayak uydurması ... Devamı
Anket
Logo tasarımı firması seçerken nelere dikkat edersiniz?
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 23 konuk çevrimiçi
reklam-ver

Logo nedir?
Logo nedir?
Logo, kurum ve kuruluşların kendilerini sadece bir isimle değil, bunun yanında akılda kalıcı grafikler ile tanıttığı reklam aracıdır.
Amblem nedir?
Amblem nedir?
Ürün ya da hizmet üreten kuruluşlara kimlik kazandıran, sözcük özelliği göstermeyen; soyut ya da nesnel görüntülerle ya da harflerle oluşturulan simgelerdir.
Broşür Nedir?
Broşür Nedir?
Firmanızı veya firmanıza ait bir ürünü tanıtan, bilgi veren, kampanya, promosyon vb. yenilikleri duyuran, görsel özelliği olup, pratik oluşu nedeniyle de en çok tercih edilen matbaa ürünlerinden biridir.
Katalog nedir?
Katalog nedir?
Bir firma ya da şirketin ürünlerini tanıtması için kullanılan, belirli bir sıra halinde ve liste şeklinde hazırlanan, her türlü konuda hazırlanmalarının yanı sıra genelde ticari amaçlı kullanılan reklam araçlarıdır.
Logo tasarım nedir?
Logo tasarım nedir?
Bir kurum veya kuruluşun kendine seçtiği, bazı ticaret eşyası üzerine konulan, o eşyayı üreten veya satanı tanıtan resim, harf vb. özel işaret, logo.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Logo Tasarımı © 2012-2015
Türkiye'nin En İyi Logo Tasarım Firmaları