Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Logo Tasarım Yorum ve Şikayetler

Logo tasarım firmaları ve hizmetleriyle ilgili görüş, yorum ve eleştirilerinizi bizimle paylaşabilir, sizden sonra bu hizmeti alacaklar için bilgilendirici olabilirsiniz. Merak ettiklerinizi de sayfamız aracılığıyla sorabilirsiniz.

Logo Tasarım Firma Tavsiyelerini İncele

 
 
Yorumlar  
 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#1 Serdar Yolcu
22-11-2012 15:09

Konya’da bir şekerleme firmasının yöneticisiyim. Şirketimize uygun tasarımlı bir logo yaptırmak için sitenizde yer alan bir kurumla irtibata geçtim. Bize çok hoş, canlı ve dikkat çekici bir tasarım gerçekleştirdil er. İsteklerimize yönelik bir çalışma oldu, teşekkürler.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#2 Sabri Tükenmez
23-11-2012 10:11

İzmir’de bir ithalat şirketinin başında bulunmaktayım. Logomuzun çağa ayak uydurması ve modern tarzda düzenlenmesi için bir süredir tasarım firması aramaktayım. Doğalgaz boruları ithal ettiğimiz için yapılan simgelerin kimliğimizi ve amacımızı yansıtması gerekiyor.
Sitenizde yer alan ve bize yakın olan seçeneklerden birini değerlendirdim. Bir iki hafta önce görüşme yaptım ve elime geçen tasarımdan çok memnun kaldım. Bu rehber siteyi hazırladığınız için teşekkür ederim.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

 • Yöneticiye raporla
 • Alıntıyla Cevapla

#3 Arzu Devrimci
23-11-2012 12:05

Merhabalar. Ben Arzu Devrimci. Ankara’da özel bir yiyecek firmasının sahibiyim. Şirketime logo tasarımı yapılması için firmamıza yakın bir tasarım şirketinden destek aldım. Sunulan ürün kurumumuzun baş harfleri ve beyaz fon üzerinde mavi renklerden ibaretti.

Pek içime sinen bir tasarım olmadığından değiştirme kararı aldım. Sitenizde bulduğum “Logo Renkleri ve Anlamları” adlı makale de bu kararı vermemin ne kadar doğru olduğunu gösterdi. Çünkü yiyecek firmalarında genelde kırmızı ve turuncu gibi iştah açıcı renkler kullanılırken bizim logomuzda mavi renk hakimdi.

Biz de mavi renkle simgeleştirilen güveni ve garantiyi veriyoruz ama yeme içme sektörünün de taleplerini karşılamak istiyoruz. Bu sebeple sitenizde yer alan logo tasarım firmalarından bize en uygun olanını seçerek şirketimizin hizmetlerini ve vermek istediğimiz mesajı tam anlamda karşılayacak olan bir tasarım gerçekleştirdik . Bunun için size teşekkür ediyoruz.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
0

Yorum ekle

Önemli Bilgi: Hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla, yorum ve şikayetlerle ilgilenen firmaların size yardımcı olabilmeleri için lütfen şikayet ve yorumlarınızı detaylı ve açık bir şekilde yazınız. Detayda hizmet aldığınız firma hakkında bilgi yazarsanız çözüme daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.
Güvenlik kodu
Yenile

Üye Girişi
Kayıt olun Logo Tasarım Firmaları Rehber sitemizden haberdar olmak için üye olun.
23 Mart 2018 - 22:18
ucuz web sitesi
Seo
Seo Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular
Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo tasarım süreci nasıl işliyor?Logo yaptırmaya karar verdiyseniz ilk olarak logonuzu yaptırmak için uygun...
Kaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriKaliteli Bir Logo Tasarımı Firmasının ÖzellikleriBir logo tasarımcısı ya da logo tasarım firması seçerken bu özelliklere sahip...
Logo tasarımında yapılan 10 yanlışLogo tasarımında yapılan 10 yanlışİnternetin gücü ve modern hayatın hızıyla birlikte, firmalar için bir mesajla net...
Neden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarNeden İyi Bir Logoya İhtiyacınız VarBaşarısız bir logoya sahip şirket, kalitesiz bir firma imajına...
Webhome
Son Yorumlar
 • Arzu Devrimci
  Merhabalar. Ben Arzu Devrimci. Ankara’da özel bir yiyecek firmasının sahibiyim. Şirke... Devamı
 • Sabri Tükenmez
  İzmir’de bir ithalat şirketinin başında bulunmaktayım. Logomuzun çağa ayak uydurması ... Devamı
Anket
Logo tasarımı firması seçerken nelere dikkat edersiniz?
 
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 43 konuk çevrimiçi
reklam-ver

Logo nedir?
Logo nedir?
Logo, kurum ve kuruluşların kendilerini sadece bir isimle değil, bunun yanında akılda kalıcı grafikler ile tanıttığı reklam aracıdır.
Amblem nedir?
Amblem nedir?
Ürün ya da hizmet üreten kuruluşlara kimlik kazandıran, sözcük özelliği göstermeyen; soyut ya da nesnel görüntülerle ya da harflerle oluşturulan simgelerdir.
Broşür Nedir?
Broşür Nedir?
Firmanızı veya firmanıza ait bir ürünü tanıtan, bilgi veren, kampanya, promosyon vb. yenilikleri duyuran, görsel özelliği olup, pratik oluşu nedeniyle de en çok tercih edilen matbaa ürünlerinden biridir.
Katalog nedir?
Katalog nedir?
Bir firma ya da şirketin ürünlerini tanıtması için kullanılan, belirli bir sıra halinde ve liste şeklinde hazırlanan, her türlü konuda hazırlanmalarının yanı sıra genelde ticari amaçlı kullanılan reklam araçlarıdır.
Logo tasarım nedir?
Logo tasarım nedir?
Bir kurum veya kuruluşun kendine seçtiği, bazı ticaret eşyası üzerine konulan, o eşyayı üreten veya satanı tanıtan resim, harf vb. özel işaret, logo.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Logo Tasarımı © 2012-2015
Türkiye'nin En İyi Logo Tasarım Firmaları